Uniwersytet Wrocławski
Rok założenia: 1702 | Rektor: prof. dr hab. Marek Bojarskidziałająca nieprzerwanie od 1702 r.
Jest to 10-wydziałowa uczelnia, łącząca w sobie dziedzictwo historii Śląska oraz spuściznę kultury austriackiej, pruskiej, czeskiej i polskiej, kontynuuje też tradycje polskich uniwersytetów we Lwowie i Wilnie.
Społeczność akademicka Uniwersytetu Wrocławskiego jest jak małe miasto. Mamy 26 tysięcy studentów, 2 tysiące nauczycieli akademickich, 172 profesorów zwyczajnych, 61 profesorów nadzwyczajnych z tytułem, 231 profesorów nadzwyczajnych bez tytułów, około 1400 studentów obcokrajowców. UWr to blisko 50 budynków ulokowanych w kilku kampusach.
Są to zarówno budynki zabytkowe znajdujące się na szlakach turystycznych Wrocławia (m.in. gmach główny, gmachy Wydziału Filologicznego), jak i budynki bardzo nowoczesne (np. kompleks edukacyjno-badawczy biotechnologii i nowy gmach biblioteki – oba w Kampusie Grunwaldzkim). UWr to publiczna szkoła wyższa od wielu lat znajdująca się w czołówce polskich uczelni. W ogólnopolskich rankingach uczelni UWr zajmuje bardzo wysokie miejsce wśród uniwersytetów (IV miejsce w 2018 r.).
W ofercie edukacyjnej znajduje się aż 70 różnych kierunków studiów, w tym:
- ponad 60 kierunków studiów I stopnia licencjackich
- 3 kierunki studiów I stopnia inżynierskich
- 2 kierunki studiów jednolitych magisterskich
- ponad 50 kierunków studiów II stopnia magisterskich
W ramach tych kierunków oferujemy ok. 230 specjalności i specjalizacji do wyboru w trakcie studiów. Kształcenie – w zależności od kierunku – odbywa się w formie stacjonarnej i niestacjonarnej.
Wśród nowych kierunków znalazły się:
- chemia i toksykologia sądowa (II stopnia stacjonarne),
- chemia medyczna (II stopnia stacjonarne),
- inżynieria geologiczna (II stopnia stacjonarne),
- zarządzanie projektami społecznymi (II stopnia stacjonarne i zaoczne),
- filologia ukraińska z językiem angielskim (I i II stopnia stacjonarne)
- blisko 30 programów (kierunków i specjalności)
PONADTO W OFERCIE:
- około 60 rodzajów studiów podyplomowych
Kształcimy w obszarze studiów przyrodniczych, ścisłych i technicznych, humanistycznych, prawnych i społecznych, filologicznych.
Zasady rekrutacji, harmonogramy, potrzebne kontakty znajdują się w serwisie
www.rekrutacja.uni.wroc.pl
Informacje dotyczące zasad rekrutacji na studia w języku polskim
oraz rekrutacja cudzoziemców na studia w języku polskim
DZIAŁ NAUCZANIA pl. Uniwersytecki 1 (gmach główny, pok. 238) 50-137 Wrocław
poniedziałek–piątek 10.00–15.00
tel. +48 71 343 01 43, +48 71 375 22 37, +48 71 375 22 55
rekrutacja@uwr.edu.pl
Informacje o ofercie studiów w języku angielskim oraz rekrutacja cudzoziemców na studia w języku angielskim
BIURO WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ (INTERNATIONAL OFFICE) pl. Uniwersytecki 1 (gmach główny, pok. 36) 50-137 Wrocław
poniedziałek–piątek 10.00–15.00 (środa nieczynne)
tel. +48 71 375 28 77 international@uwr.edu.pl
Informacje dotyczące zasad studiowania
DZIEKANATY I INSTYTUTY POSZCZEGÓLNYCH WYDZIAŁÓW,
kontakty na stronie www.uni.wroc.pl
DLACZEGO STUDIA NA UWR?
Co roku zajmujemy wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach (4. uniwersytet w kraju wg Perspektyw 2018). Działamy od 1702 roku i jesteśmy jedną z najstarszych uczelni Europy Środkowej. Bazujemy na dziedzictwie historycznym Śląska oraz spuściźnie kultury austriackiej, pruskiej, czeskiej i polskiej, kontynuując także tradycje polskich uniwersytetów we Lwowie i Wilnie.
Zatrudniamy najlepszych specjalistów – prawie 2000 naukowców, w tym ponad 460 profesorów, także z zagranicznych ośrodków akademickich. Mamy prawie 300 zakładów naukowych, ponad 20 laboratoriów i 160 pracowni. Działamy jak małe miasto – nasza społeczność akademicka liczy 30 tys. osób. Kształci się u nas ponad 25 000 studentów i blisko 1500 doktorantów. Na aż 10 wydziałach znajdziesz u nas szeroki zakres różnorodnych dziedzin nauki – od humanistycznych, prawnych i społecznych, po biologiczne, chemiczne i geograficzne, aż po matematyczne, informatyczne czy astronomiczne (sprawdź listę kierunków).
Jesteśmy 3. polską uczelnią najchętniej wybieraną przez zagranicznych studentów, a to znaczy, że na UWr będziesz mógł spotkać studentów z różnych zakątków świata – w końcu Wrocław to miasto spotkań! Oprócz tego zajmujemy czołowe miejsce wśród polskich uczelni pod względem liczby studentów wyjeżdżających za granicę. Jako jedyni w Polsce należymy do ogólnoświatowej sieci wymiany ISEP, dzięki której nasi studenci wyjeżdżają do USA na roczne stypendia naukowe.
Pomagamy w wejściu na rynek pracy – specjalnie do tego celu stworzyliśmy Biuro Karier UWr. Jego pracownicy są profesjonalnymi doradcami kariery. Oferują m.in. konsultacje zawodowe, szkolenia i ciekawe oferty pracy i stażu. Dużą popularnością cieszą się organizowane przez nich warsztaty, programy mentoringowe oraz targi pracy.
UWr to szansa na spotkanie ciekawych ludzi i realizację swoich pasji. Rozwijaj się w kołach naukowych (zobacz listę 170 kół), w sekcjach sportowych AZS, w organizacjach studenckich, a także jako wolontariusz, chórzysta czy tancerz. Z UWr zwiedzisz świat, zdobędziesz cenne doświadczenia, nagrody i medale, a co najważniejsze – przeżyjesz niezapomniane przygody z ludźmi takimi jak Ty, czyli z mnóstwem energii i głowami pełnymi pomysłów.
Mieścimy się w blisko 50 budynkach w kilku kampusach. Nasi studenci uczą się zarówno w obiektach zabytkowych (gmach główny czy gmachy Wydziału Filologicznego), jak i nowoczesnych (kompleks edukacyjno-badawczy Wydziału Biotechnologii lub nowy gmach Biblioteki Uniwersyteckiej).
Czy wiesz, że zbiory Biblioteki Uniwersyteckiej zajmują 100 km bieżących półek? To odległość z Wrocławia do Opola! A to nie wszystko, bo rocznie przybywa ich nawet 1 km bieżący. BUWr to 4 miliony woluminów, największy w Polsce i trzeci co do wielkości w Europie zbiór starych druków oraz największa w kraju kolekcja średniowiecznych rękopisów (pochodzących nawet z V wieku).
Nie wyobrażasz sobie życia bez sportu? A może w-f był dla ciebie zmorą w szkole? Na UWr każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy prawie 40 dyscyplin sportowych. Od szachów i ćwiczeń relaksacyjnych, po sporty zespołowe, aerobik lub karate, aż do pływania, wioślarstwa, squasha, a nawet jeździectwa czy narciarstwa biegowego.
Na UWr będziesz mógł uczyć się 6 najpopularniejszych języków nowożytnych, a zainteresowanym oferujemy dodatkowo naukę języka chińskiego, innych języków orientalnych i antycznych, a także języka litewskiego.
Kochasz przyrodę? W tygodniu odwiedź nasz uniwersytecki Ogród Botaniczny, nazywany zieloną oazą w sercu Wrocławia, a w weekend – wybierz się na wycieczkę do Arboretum w Wojsławicach. Choć są to przede wszystkim ośrodki naukowe i dydaktyczne, pełnią także funkcje rekreacyjne, a naszym studentom udostępniamy je bezpłatnie.
Ponad trzy wieki pracy naukowej pozostawiły po sobie ślady – odkryj je w ciekawych uczelnianych muzeach! Do dyspozycji studentów i turystów oddajemy: Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego z Wieżą Matematyczną, Muzeum Człowieka, Muzeum Przyrodnicze, Muzeum Geologiczne oraz Muzeum Mineralogiczne.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony głównej oraz profili na Facebooku, Instagramie i Snapchacie.
Do zobaczenia na UWr!
Wydziały
Wydział Biotechnologii
najmniejszy na UWr, ale w ocenie MNiSW – jeden z najlepszych w Polsce. Prowadzi są tu badania m.in. nad genetycznie modyfikowanymi organizmami, a także tworzy się unikalne przeciwbakteryjne opatrunki z lnu. Studenci uczą się tu w najnowocześniejszych laboratoriach.
Wydział Chemii
od lat kształci specjalistów na potrzeby nauki i przemysłu, a zatrudnieni tutaj naukowcy realizują przełomowe projekty z partnerami z całego świata. Od lat uznawany jest za czołowy ośrodek badań chemicznych w Polsce.
Wydział Filologiczny
jest jednym z największych i najbardziej różnorodnych na UWr. Prowadzi się tu badania m.in. nad komunikacją, humanistyką cyfrową oraz prostą polszczyzną. Kształcą się tu przyszli poloniści, dziennikarze, bibliotekarze i tłumacze wielu języków obcych – humaniści o szerokich horyzontach, a przy tym specjaliści w swoich dziedzinach.
Wydział Fizyki i Astronomii
łączy dynamiczność i nowoczesność z długoletnią tradycją. Należy do najlepszych wydziałów fizycznych w Polsce. Kształci absolwentów przygotowanych do wyzwań współczesnego rynku pracy. Według statystyk przypadki bezrobocia wśród absolwentów są niezmiernie rzadkie, a zarobki fizyków znacznie przewyższają średnią krajową.
Wydział Matematyki i Informatyki
odgrywa ważną rolę w międzynarodowym życiu naukowym i należy do ścisłej czołówki krajowej. Pracownicy i studenci regularnie odnoszą spektakularne sukcesy na arenie międzynarodowej. W ostatnim czasie najwięcej medali i nagród przywożą informatycy, dla których programowanie czy budowa marsjańskich łazików nie mają tajemnic.
Wydział Nauk Biologicznych
zmienia się wraz z dynamicznym rozwojem nauk biologicznych na świecie, stawiając czoło kolejnym wyzwaniom. Dzięki temu oferta dydaktyczna jest coraz bogatsza. Do wydziału należy m.in. Ogród Botaniczny we Wrocławiu i Arboretum Wojsławice w Niemczy oraz dwie stacje: ekologiczna w Karpaczu i ornitologiczna w Rudzie Milickiej.
Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
wyróżnia się doświadczoną kadrą naukową oraz bogatą i zróżnicowaną ofertą studiów – prężnie rozwijane są tu m.in. następujące nauki: psychologia, kulturoznawstwo, archeologia, historia, historia sztuki i muzykologia.
Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
proponuje swoim studentom wyjątkowe połączenie wiedzy i badań terenowych. Posiada znakomitą kadrę naukową, która z jednej strony działa na rzecz rozwoju regionu i społeczeństwa, a z drugiej – kształci absolwentów doskonale przygotowanych do wyzwań przyszłej pracy.
Wydział Nauk Społecznych
należy do najpopularniejszych na UWr. Od lat czujnie reaguje na wyzwania rynku pracy, otwierając nowe kierunki studiów, w tym także w języku angielskim. Kształci studentów w zakresie m.in. politologii, socjologii, filozofii, europeistyki oraz bezpieczeństwa narodowego.
Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
od lat należy do najlepszych w Polsce. Posiada nowoczesne obiekty i dobrze wyposażone sale wykładowe. Prowadzi się tu unikatowe badania m.in. nad technologiami VR czy kryminologią
Kolegium Międzyobszarowych Studiów Indywidualnych
na zasadzie relacji mistrz-uczeń kształci się tu ambitnych młodych ludzi, których zainteresowania wybiegają poza ramy konkretnych dziedzin naukowych.
Międzywydziałowe Studium Ochrony Środowiska
opiera się na współpracy Wydziału Nauk Biologicznych oraz Wydziału Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska.
A-F Kierunki studiów 2020/2021
Kierunek studiów: ADMINISTRACJA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: ADMINISTRACJA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: ADMINISTRACJA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: ADMINISTRACJA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: ANGLISTYKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: ANGLISTYKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: ANGLISTYKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: ANGLISTYKA
Specjalność: Empirical and Theoretical Linguistics
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: ANGLISTYKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: ANTROPOLOGIA LITERATURY, TEATRU I FILMU
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: ARCHEOLOGIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: ARCHEOLOGIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: ASTRONOMIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Fizyki i Astronomii
Kierunek studiów: ASTRONOMIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Fizyki i Astronomii
Kierunek studiów: BACHELOR OF BUSINESS AND ADMINISTRATION
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia w języku angielskim (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: BEZPIECZEŃSTWO MIĘDZYNARODOWE
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: BEZPIECZEŃSTWO MIĘDZYNARODOWE
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: BIOLOGIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Biologicznych
Kierunek studiów: BIOLOGIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Biologicznych
Kierunek studiów: BIOLOGIA CZŁOWIEKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Biologicznych
Kierunek studiów: BIOTECHNOLOGIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Biotechnologii
Kierunek studiów: BIOTECHNOLOGIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Biotechnologii
Kierunek studiów: BIOTECHNOLOGY
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia w języku angielskim (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Biotechnologii
Kierunek studiów: CHEMIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Chemii
Kierunek studiów: CHEMIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Chemii
Kierunek studiów: CHEMIA
Specjalność: Advanced synthesis in chemistry
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Chemii
Kierunek studiów: CHEMIA I TOKSYKOLOGIA SĄDOWA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Chemii
Kierunek studiów: CHEMIA I TOKSYKOLOGIA SĄDOWA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Chemii
Kierunek studiów: CHEMIA MEDYCZNA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Chemii
Kierunek studiów: CHEMIA MEDYCZNA
Poziom kształcenia: drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Chemii
Kierunek studiów: CHEMISTRY
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia w języku angielskim (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Chemii
Kierunek studiów: CRIMINAL JUSTICE
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia w języku angielskim (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: DATA SCIENCE
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Matematyki i Informatyki
Kierunek studiów: DYPLOMACJA EUROPEJSKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: DYPLOMACJA EUROPEJSKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: DYPLOMACJA EUROPEJSKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: DYPLOMACJA EUROPEJSKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: DZIEDZICTWO KULTURY MATERIALNEJ – OCHRONA, PROMOCJA, GOSPODAROWANIE
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA
Specjalność: Journalism and Social Communication
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA
Specjalność: Journalism and Social Communication
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: EKONOMIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: EKONOMIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: EKONOMIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: EKONOMIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: ETNOLOGIA I ANTROPOLOGIA KULTUROWA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: ETNOLOGIA I ANTROPOLOGIA KULTUROWA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: EUROPEAN CULTURES
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia w języku angielskim (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: EUROPEISTYKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: EUROPEISTYKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: EUROPEISTYKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: EUROPEISTYKA
Specjalność: EU Regional Policy
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: EUROPEISTYKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: FILOLOGIA CHORWACKA Z JĘZYKIEM SERBSKIM
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA CHORWACKA Z JĘZYKIEM SERBSKIM
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA CZESKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA CZESKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA FRANCUSKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA FRANCUSKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA GERMAŃSKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA GERMAŃSKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA GERMAŃSKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA GERMAŃSKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA HISZPAŃSKA
Poziom kształcenia: studia stacjonarne pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA HISZPAŃSKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA INDYJSKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA INDYJSKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA KLASYCZNA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA KLASYCZNA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA POLSKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA POLSKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA POLSKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA POLSKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA ROSYJSKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA ROSYJSKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA UKRAIŃSKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOLOGIA UKRAIŃSKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: FILOZOFIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: FILOZOFIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: FILOZOFIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: FILOZOFIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: FIZYKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Fizyki i Astronomii
Kierunek studiów: FIZYKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Fizyki i Astronomii
Kierunek studiów: FIZYKA
Specjalność: Master’s Study of Theoretical Physics
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Fizyki i Astronomii
G-Z Kierunki studiów 2020/2021
Kierunek studiów: GENETYKA I BIOLOGIA EKSPERYMENTALNA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Biologicznych
Kierunek studiów: GENETYKA I BIOLOGIA EKSPERYMENTALNA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Biologicznych
Kierunek studiów: GEOGRAFIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
Kierunek studiów: GEOGRAFIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
Kierunek studiów: GEOGRAFIA
Specjalność: Tourism and hospitality
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
Kierunek studiów: GEOLOGIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
Kierunek studiów: GEOLOGIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
Kierunek studiów: GEOLOGIA
Specjalność: Applied Geoscience
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
Kierunek studiów: GLOBAL COMMUNICATION
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: GOSPODARKA PRZESTRZENNA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
Kierunek studiów: GOSPODARKA PRZESTRZENNA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
Kierunek studiów: HISTORIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: HISTORIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: HISTORIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: HISTORIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: HISTORIA CYWILIZACJI ŚRÓDZIEMNOMORSKICH
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: HISTORIA SZTUKI
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: HISTORIA SZTUKI
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: HISTORIA W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: HISTORIA W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: INDYWIDUALNE STUDIA INFORMATYCZNO-MATEMATYCZNE
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Matematyki i Informatyki
Kierunek studiów: INFORMACJA NAUKOWA I BIBLIOTEKOZNAWSTWO
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: INFORMACJA NAUKOWA I BIBLIOTEKOZNAWSTWO
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: INFORMACJA NAUKOWA I BIBLIOTEKOZNAWSTWO
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: INFORMACJA NAUKOWA I BIBLIOTEKOZNAWSTWO
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: INFORMATYKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
studia pierwszego stopnia (3,5-letnie inżynierskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Matematyki i Informatyki
Kierunek studiów: INFORMATYKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Matematyki i Informatyki
Kierunek studiów: INFORMATYKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (1,5-roczne magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Matematyki i Informatyki
Kierunek studiów: INFORMATYKA STOSOWANA I SYSTEMY POMIAROWE
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3,5-letnie inżynierskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Fizyki i Astronomii
Kierunek studiów: INTERDYSCYPLINARNE STUDIA EUROPEJSKIE
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: INŻYNIERIA GEOLOGICZNA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3,5-letnie inżynierskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
Kierunek studiów: INŻYNIERIA GEOLOGICZNA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3,5-letnie inżynierskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
Kierunek studiów: INŻYNIERIA GEOLOGICZNA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (1, 5-roczne magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
Kierunek studiów: ITALIANISTYKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: JUDAISTYKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: JUDAISTYKA
Poziom kształcenia: drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: KOMUNIKACJA WIZERUNKOWA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: KOMUNIKACJA WIZERUNKOWA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: KOMUNIKACJA WIZERUNKOWA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: KOMUNIKACJA WIZERUNKOWA
Specjalność: Communication Management
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: KOMUNIKACJA WIZERUNKOWA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: KOMUNIKACJA WIZERUNKOWA
Specjalność: Communication Management
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: KONSULTING PRAWNY I GOSPODARCZY
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: KOREANISTYKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: KRYMINOLOGIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: KULTURA I PRAKTYKA TEKSTU: TWÓRCZE PISANIE I EDYTORSTWO
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: KULTUROZNAWSTWO
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: KULTUROZNAWSTWO
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: LL.M. INTERNATIONAL AND EUROPEAN LAW
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: MATEMATYKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Matematyki i Informatyki
Kierunek studiów: MATEMATYKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Matematyki i Informatyki
Kierunek studiów: MEDICAL BIOTECHNOLOGY
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Biotechnologii
Kierunek studiów: MIKROBIOLOGIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Biologicznych
Kierunek studiów: MIKROBIOLOGIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Biologicznych
Kierunek studiów: MILITARIOZNAWSTWO
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: MUZYKOLOGIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: MUZYKOLOGIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: NIDERLANDYSTYKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: NIDERLANDYSTYKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: OCHRONA ŚRODOWISKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Biologicznych, Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
Kierunek studiów: OCHRONA ŚRODOWISKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Biologicznych, Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
Kierunek studiów: PEDAGOGIKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: PEDAGOGIKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: PEDAGOGIKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie) dla absolwentów studiów licencjackich kierunków pedagogicznych i nauczycielskich
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: PEDAGOGIKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie) dla absolwentów studiów licencjackich kierunków niepedagogicznych i nienauczycielskich
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: PEDAGOGIKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie) dla absolwentów studiów licencjackich kierunków pedagogicznych i nauczycielskich
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: PEDAGOGIKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie) dla absolwentów studiów licencjackich kierunków niepedagogicznych i nienauczycielskich
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA
Poziom kształcenia: studia jednolite magisterskie (5-letnie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA
Poziom kształcenia: studia jednolite magisterskie (5-letnie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: PEDAGOGIKA SPECJALNA
Poziom kształcenia: studia jednolite magisterskie (5-letnie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: PEDAGOGIKA SPECJALNA
Poziom kształcenia: studia jednolite magisterskie (5-letnie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: POLITOLOGIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: POLITOLOGIA
Specjalności: Comparative Politics, Global Security, Media and Politics
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia w języku angielskim (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: POLITOLOGIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: POLITOLOGIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: POLITOLOGIA
Specjalności: Central and East European Studies, Democracy and Development in Europe and Caucasus, Political Communication, Public Administration, Public Policy
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: POLITOLOGIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: PRACA SOCJALNA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: PRACA SOCJALNA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: PRACA SOCJALNA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: PRAWO
Poziom kształcenia: studia jednolite magisterskie (5-letnie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: PRAWO
Poziom kształcenia: studia jednolite magisterskie (5-letnie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: PRAWO
Poziom kształcenia: studia jednolite magisterskie (5-letnie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna wieczorowa
Jednostka prowadząca: Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Kierunek studiów: PSYCHOLOGIA
Poziom kształcenia: studia jednolite magisterskie (5-letnie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: PSYCHOLOGIA
Poziom kształcenia: studia jednolite magisterskie (5-letnie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna wieczorowa
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Kierunek studiów: PUBLIKOWANIE CYFROWE I SIECIOWE
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: PUBLIKOWANIE CYFROWE I SIECIOWE
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: PUBLIKOWANIE CYFROWE I SIECIOWE
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: PUBLIKOWANIE CYFROWE I SIECIOWE
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: SINOLOGIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: SOCJOLOGIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: SOCJOLOGIA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: SOCJOLOGIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: SOCJOLOGIA
Specjalność: Intercultural Mediation
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: SOCJOLOGIA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: SOCJOLOGIA EKONOMICZNA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: SOCJOLOGIA EKONOMICZNA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: SOCJOLOGIA EKONOMICZNA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: SOCJOLOGIA GRUP DYSPOZYCYJNYCH
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: SOCJOLOGIA GRUP DYSPOZYCYJNYCH
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: SOCJOLOGIA GRUP DYSPOZYCYJNYCH
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: SOCJOLOGIA GRUP DYSPOZYCYJNYCH
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE
Specjalność: Global Studies
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia w języku angielskim (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE
Specjalność: Global Studies
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia w języku angielskim (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: STUDIA ŚRÓDZIEMNOMORSKIE
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: STUDIA ŚRÓDZIEMNOMORSKIE
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Filologiczny
Kierunek studiów: TURYSTYKA
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
Kierunek studiów: TURYSTYKA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania Środowiska
Kierunek studiów: ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM PAŃSTWA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM PAŃSTWA
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: ZARZĄDZANIE MIGRACJAMI
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI SPOŁECZNYMI
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI SPOŁECZNYMI
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI SPOŁECZNYMI
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI SPOŁECZNYMI
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: niestacjonarna zaoczna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Społecznych
Kierunek studiów: ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM PRZYRODNICZYM
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Biologicznych
Kierunek studiów: ZARZĄDZANIE ŚRODOWISKIEM PRZYRODNICZYM
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Profil kształcenia: ogólnoakademicki
Forma studiów: stacjonarna
Jednostka prowadząca: Wydział Nauk Biologicznych
INDYWIDUALNE STUDIA MIEDZYOBSZAROWE
Poziom kształcenia: studia pierwszego stopnia (3-letnie licencjackie)
INDYWIDUALNE STUDIA MIĘDZYOBSZAROWE
Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia (2-letnie magisterskie)
Zasady rekrutacji
UCHWAŁA NR 119/2019 SENATU UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO
z dnia 26 czerwca 2019 r.
w sprawie zasad i trybu rekrutacji obywateli polskich na studia w Uniwersytecie Wrocławskim rozpoczynające się w roku akademickim 2020/2021
Na podstawie art. 70 ust. 1 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018 poz. 1668, z późn. zm.) uchwala się, co następuje:
§ 1. Senat Uniwersytetu Wrocławskiego ustala zasady i tryb rekrutacji na I rok studiów jednolitych magisterskich, studiów pierwszego stopnia (licencjackich, inżynierskich) oraz studiów drugiego stopnia (magisterskich), prowadzonych w formie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (zaocznych, wieczorowych) w Uniwersytecie Wrocławskim rozpoczynających się w roku akademickim 2020/2021.
2. Rektor w drodze zarządzenia określi limity miejsc na studia stacjonarne i niestacjonarne do końca kwietnia 2020 r.
§ 2. Przyjęcie kandydatów na I rok studiów następuje na podstawie wyników postępowania rekrutacyjnego.
§ 3.1. Postępowanie rekrutacyjne przeprowadzają wydziałowe komisje rekrutacyjne. Wydziałowe komisje rekrutacyjne powołuje dziekan.
2. Do zadań komisji rekrutacyjnej należy w szczególności:
1) zawiadomienie kandydatów o terminie i miejscu przeprowadzenia egzaminów wstępnych, w przypadku gdy jest on elementem postępowania kwalifikacyjnego;
2) przekazywania przez komisję rekrutacyjną informacji dotyczących kolejnych etapów postępowania rekrutacyjnego, w tym w szczególności:
a) wyników tych etapów,
b) terminu i miejsca składania dokumentów,
c) wszystkich innych wiadomości niezbędnych do komunikacji komisji rekrutacyjnej z kandydatem.
3) opiniowanie odwołań składanych przez kandydatów w związku z postępowaniem rekrutacyjnym;
4) sporządzenie protokołu z przebiegu postępowania kwalifikacyjnego wraz z listą rankingową;
5) sporządzanie listy osób zakwalifikowanych do wpisania na listę studentów oraz wpisywanie na listę studentów;
6) podejmowanie decyzji o nieprzyjęciu na studia oraz ich wysyłanie;
7) nadzór nad procesem przyjmowania dokumentów od kandydatów.
3. Decyzje administracyjne w imieniu komisji rekrutacyjnej podpisuje jej przewodniczący.
§ 4.1. W przypadku, gdy wynik egzaminu maturalnego kandydata na studia – po weryfikacji przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną lub po uwzględnieniu odwołania przez Kolegium Arbitrażu Egzaminacyjnego – został podwyższony, kandydat na studia składa wniosek o uwzględnienie podwyższonego wyniku przy kwalifikacji na studia w danym roku akademickim. Wniosek należy złożyć osobiście w Dziale Nauczania lub wysłać pocztą wraz z kopią nowego świadectwa dojrzałości, uwzględniającego podwyższony wynik egzaminu maturalnego.
2. Dział Nauczania kieruje wnioski do rozpatrzenia przez odpowiednią wydziałową komisję rekrutacyjną lub Uczelnianą Komisję Rekrutacyjną. Rozpatrywane będą wnioski złożone w terminie do 30 września 2020 roku (decyduje data wpływu na uczelnię), w którym przeprowadzana jest rekrutacja na studia.
§ 5.1. Rektor powołuje Uczelnianą Komisję Rekrutacyjną.
2. Do zadań Uczelnianej Komisji Rekrutacyjnej należy opiniowanie odwołań od decyzji wydziałowych komisji rekrutacyjnych. Decyzję w sprawie odwołania podejmuje Rektor.
3. Podstawą odwołania może być jedynie wskazanie naruszenia warunków i trybu rekrutacji na studia oraz przypadek, gdy wynik egzaminu maturalnego na studia – po weryfikacji przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną lub po uwzględnieniu odwołania przez Kolegium Arbitrażu Egzaminacyjnego – został podwyższony.
§ 6. Kryteria postępowania rekrutacyjnego dla kandydatów na I rok studiów jednolitych magisterskich, studiów pierwszego stopnia legitymujących się nową maturą zawarte są w załączniku do niniejszej uchwały.
§ 7.1. Kandydaci na studia jednolite magisterskie i studia pierwszego stopnia legitymujący się starą maturą (matura do roku 2004) będą przyjmowani na studia na podstawie rankingu sumy ocen z dwóch dowolnych pisemnych przedmiotów zdawanych na egzaminie dojrzałości w ramach ustalonego limitu przyjęć. Oceny przeliczane będą na punkty rekrutacyjne:
Skala 2 - 5
ocena dostateczna – 3 pk.
ocena dobra – 4 pkt.
ocena bardzo dobra – 5 pkt.
Skala 1 – 6
ocena mierna – 2, 6 pkt.
ocena dostateczna – 3,2 pkt.
ocena dobra – 3,8 pkt.
ocena bardzo dobra – 4,4 pkt.
ocena celująca – 5 pkt.
2. Na kierunek informatyka, matematyka, indywidualne studia informatyczno-matematyczne będą kwalifikowani kandydaci ze starą maturą, którzy uzyskają co najmniej 9 punktów rekrutacyjnych.
§ 8. Kandydaci na studia jednolite magisterskie i studia pierwszego stopnia legitymujący się maturą zagraniczną będą przyjmowani na studia na podstawie załączonego w systemie IRK dokumentu uprawniającego do podjęcia studiów w kraju wydania, chyba, że zasady określone w załączniku do niniejszej uchwały, stanowią inaczej.
§ 9.1. Kryteria postępowania rekrutacyjnego dla kandydatów na I rok studiów na studia drugiego stopnia legitymujących się polskim lub zagranicznym dyplomem zawarte są w załączniku do niniejszej uchwały.
2. Jeżeli zasady rekrutacji na studia drugiego stopnia określone w załączniku przewidują przyjmowanie w pierwszej kolejności absolwentów Uniwersytetu Wrocławskiego, na liście rankingowej umieszcza się ich dodając 1000 punktów.
§ 10.1. Rekrutacja na studia odbywa się w terminie od 15 maja do 30 września 2020 r. oraz od 2 stycznia do 28 lutego 2021 r., zgodnie z harmonogramem opublikowanym na stronie internetowej www.rekrutacja.uni.wroc.pl
2. Warunkiem przystąpienia do postępowania rekrutacyjnego jest dokonanie w określonym terminie rejestracji w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRKa) dostępnym na stronie internetowej www.irka.uni.wroc.pl oraz wniesienie opłaty rekrutacyjnej.
3. Procedury rejestracji w systemie IRKa oraz organizacja procesu rekrutacji na I rok studiów zostaną określone zarządzeniem Rektora do końca kwietnia 2020 r.
§ 11. Szczegółowe zasady przyjmowania laureatów i finalistów olimpiad stopnia centralnego oraz laureatów konkursów ogólnopolskich na studia w Uniwersytecie Wrocławskim, w tym wykaz olimpiad i konkursów ogólnopolskich, określa odrębna uchwała Senatu Uniwersytetu Wrocławskiego.
§ 12.1. Kandydaci posiadający dyplom IB przyjmowani są na studia w ramach postępowania rekrutacyjnego dla kandydatów legitymujących się tzw. „nową maturą”.
2. Dla potrzeb rankingu kandydaci, o których mowa w ust. 1, otrzymują punkty rekrutacyjne w liczbie równej maksymalnej liczbie punktów przewidzianych w rekrutacji na dany kierunek studiów (N) pomnożonej przez względną liczbę punktów uzyskanych na dyplomie IB i podzielonej przez 45. Punkty rekrutacyjne = (N x liczba punktów na dyplomie IB)/45.
§ 13. Kandydat, który zdał maturę dwujęzyczną z języka obcego, otrzymuje w celu obliczenia punktów rekrutacyjnych maksymalną liczbę punktów za poziom podstawowy z języka obcego (100%), pomnożoną przez odpowiedni współczynnik określony w zasadach rekrutacji. Wynik egzaminu z języka obcego zdanego na poziomie dwujęzycznym jest przeliczany na wynik egzaminu z języka obcego na poziomie rozszerzonym przez pomnożenie przez 4/3 i zaokrąglenie do pełnego procenta, a następnie mnożony przez odpowiedni współczynnik określony w zasadach rekrutacji.
§ 14. Kandydatowi na studia drugiego stopnia kwestionującemu ocenę pracy pisemnej umożliwia się wgląd do pracy w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników.
§ 15. Osoba przyjęta na studia otrzymuje informację o wpisie na listę studentów po ogłoszeniu ostatecznych wyników postępowania rekrutacyjnego w systemie IRK albo pisemną decyzję administracyjną o nieprzyjęciu na studia.
§ 16. Osoba wpisana na listę studentów, która nie złożyła ślubowania w wyznaczonym terminie, zostaje z niej skreślona. O skreśleniu z listy zawiadamia dziekan.
§ 17. Jeżeli orzeczona niepełnosprawność kandydata uniemożliwia mu udział w postępowaniu rekrutacyjnym przewidzianym w załączniku do uchwały, przewodniczący wydziałowej komisji rekrutacyjnej na wniosek osoby niepełnosprawnej stosuje zmieniony tryb postępowania.
§ 18. Stawki opłat za usługi edukacyjne zostaną określone zarządzeniem Rektora do końca marca 2020 r. i podane do wiadomości kandydatom na studia na stronie internetowej www.rekrutacja.uni.wroc.pl.
§ 19. Procedury rejestracji w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRKa), Internetowej Rejestracji Cudzoziemców (IRC) oraz organizacji procesu rekrutacji na I rok studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie w Uniwersytecie Wrocławskim, rozpoczynające się w roku akademickim 2020/2021 zostaną określone zarządzeniem Rektora do końca kwietnia 2020 r.
§ 20. Prawo wiążącej interpretacji postanowień niniejszej uchwały przysługuje Rektorowi.
§ 21. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Przewodniczący Senatu UWr
Rektor: prof. A. Jezierski
Szczegółowe zasady rekrutacji /zobacz pdf
UCHWAŁA NR 120/2019 SENATU UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO
z dnia 26 czerwca 2019 r.
w sprawie zasad i trybu rekrutacji cudzoziemców na studia w Uniwersytecie Wrocławskim rozpoczynające się w roku akademickim 2020/2021
Na podstawie art. 70 ust. 1 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018 poz. 1668, z późn. zm.) uchwala się, co następuje:
§ 1. Senat Uniwersytetu Wrocławskiego ustala zasady i tryb rekrutacji cudzoziemców na I rok studiów jednolitych magisterskich, studiów pierwszego stopnia (licencjackich, inżynierskich) oraz studiów drugiego stopnia (magisterskich), prowadzonych w formie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (zaocznych, wieczorowych) w Uniwersytecie Wrocławskim (UWr) rozpoczynających się w roku akademickim 2020/2021.
§ 2. Przyjęcie kandydatów na I rok studiów następuje na podstawie wyników postępowania rekrutacyjnego.
§ 3.1. Postępowanie rekrutacyjne przeprowadzają powołane przez dziekana wydziałowe komisje rekrutacyjne, lub jednostki organizacyjne UWr wskazane przez Rektora.
2. Do zadań komisji rekrutacyjnej należy w szczególności:
1) zawiadomienie kandydatów o terminie i miejscu przeprowadzenia egzaminów wstępnych, w przypadku gdy jest on elementem postępowania kwalifikacyjnego;
2) przekazywania przez komisję rekrutacyjną informacji dotyczących kolejnych etapów postępowania rekrutacyjnego, w tym w szczególności:
a) wyników tych etapów,
b) terminu i miejsca składania dokumentów,
c) wszystkich innych wiadomości niezbędnych do komunikacji komisji rekrutacyjnej z kandydatem;
3) opiniowanie wniosków o ponowne rozpatrzenie sprawy składanych przez kandydatów w związku z postępowaniem rekrutacyjnym;
4) sporządzenie protokołu z przebiegu postępowania kwalifikacyjnego wraz z listą rankingową;
5) sporządzanie listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia na studia;
6) nadzór nad procesem przyjmowania dokumentów od kandydatów;
7) przekazywanie dokumentów zakwalifikowanych do przyjęcia na studia Rektorowi.
§ 4.1. Przyjęcie na studia następuje w drodze decyzji administracyjnej Rektora.
2. Od decyzji Rektora odmawiającej przyjęcia na studia przysługuje wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy.
§ 5.1. Kandydaci na studia prowadzone w języku polskim zobowiązani są do przedstawienia zaświadczenia potwierdzającego znajomość języka polskiego na poziomie minimum B1.
2. Potwierdzeniem znajomości języka polskiego, o którym mowa w ust. 1 jest:
1) zaświadczenie o ukończeniu kursu przygotowawczego do podjęcia kształcenia w języku polskim w jednostkach wyznaczonych przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego;
2) certyfikat znajomości języka polskiego wydany przez Państwową Komisję do spraw Poświadczania znajomości Języka Polskiego jako Obcego;
3) zaświadczenie wydane przez Szkołę Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców Uniwersytetu Wrocławskiego.
3. Zwolnieni z konieczności przedstawienia zaświadczenia o którym mowa w ust. 1 są stypendyści Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) oraz kandydaci posiadający:
1) zezwolenie na pobyt stały;
2) Kartę Polaka;
3) świadectwo dojrzałości wydane w polskim systemie oświaty;
4) dyplom ukończenia studiów wyższych w polskim języku wykładowym.
§ 6.1. Kandydaci na programy studiów prowadzone w języku angielskim zobowiązani są do przedstawienia zaświadczenia potwierdzającego znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 w skali Rady Europy.
2. Potwierdzeniem znajomości języka angielskiego, o którym mowa w ust. 1 jest:
1) zaświadczenie o ukończeniu kursu przygotowawczego do podjęcia kształcenia w języku angielskim wydane przez Studium Intensywnej Nauki Języka Angielskiego Uniwersytetu Wrocławskiego na poziomie B2;
2) zaświadczenie o znajomości języka angielskiego na poziomie B2 wydane przez Studium Intensywnej Nauki Języka Angielskiego Uniwersytetu Wrocławskiego lub Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Wrocławskiego;
3) certyfikat językowy (np. FCE , IELTS 5,5-6,5, TOEFL, BEC Vantage) lub inne równoważne międzynarodowe certyfikaty, honorowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego lub Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Wrocławskiego, wymienione w linku: http://spnjo.uni.wroc.pl/uploads/Zwolnienie-z-lektoratu/cert_zwaln_en.pdf
3. Zwolnieni z konieczności przedstawienia zaświadczenia o którym mowa w ust. 1 są kandydaci:
1) dla których język angielski był językiem wykładowym w ukończonej szkole średniej lub na ukończonych studiach;
2) dla których język angielski jest językiem ojczystym;
3) którzy zdali maturę z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym co najmniej na 80%;
4) którzy w trakcie studiów zdali egzamin z języka angielskiego na poziomie B2 i jest on wykazany w suplemencie do dyplomu.
§ 7. Kryteria postępowania rekrutacyjnego dla kandydatów na I rok studiów jednolitych magisterskich, studiów pierwszego stopnia i studiów drugiego stopnia zawarte są w załączniku do niniejszej uchwały.
§ 8.1. Rekrutacja na studia w języku polskim odbywa się w terminie od 15 maja do 30 września 2020 r. oraz od 2 stycznia do 28 lutego 2021 r., zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na stronie internetowej www.rekrutacja.uni.wroc.pl.
2. Rekrutacja na studia w języku angielskim odbywa się w terminie od 20 stycznia do 15 sierpnia 2020 r. dla obywateli spoza UE oraz do 15 września 2020 r. dla obywateli UE, zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na stronie internetowej international.uni.wroc.pl/en/study-english.
3. Warunkiem przystąpienia do postępowania rekrutacyjnego jest dokonanie w określonym terminie rejestracji w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRKa) dostępnym na stronie internetowej www.irka.uni.wroc.pl lub Internetowej Rejestracji Cudzoziemców (IRC) dostępnym na stronie internetowej international-applications.uni.wroc.pl oraz wniesienie opłaty rekrutacyjnej.
4. Procedury rejestracji w systemie IRKa i IRC oraz organizacja procesu rekrutacji na I rok studiów zostaną określone zarządzeniem Rektora do końca kwietnia 2020 r.
5. Limity przyjęć na studia w roku akademickim 2020/2021 zostaną określone zarządzeniem Rektora do końca kwietnia 2020 r.
§ 9. Kandydatowi kwestionującemu ocenę pracy pisemnej umożliwia się wgląd do pracy w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników.
§ 10. Osoba przyjęta na studia, która nie złożyła ślubowania w wyznaczonym terminie, zostaje skreślona z listy przyjętych na studia. O skreśleniu z listy przyjętych zawiadamia dziekan.
§ 11. Jeżeli orzeczona niepełnosprawność kandydata uniemożliwia mu udział w postępowaniu rekrutacyjnym przewidzianym w załączniku do uchwały, wydziałowa komisja rekrutacyjna na wniosek osoby niepełnosprawnej stosuje zmieniony tryb postępowania.
§ 12. Stawki opłat za studia zostaną określone zarządzeniem Rektora do końca marca 2020 r. i podane do wiadomości kandydatom na studia na stronie internetowej www.rekrutacja.uni.wroc.pl i na stronie internetowej international.uni.wroc.pl/en/study-english/tuition-fees.
§ 12. Prawo wiążącej interpretacji postanowień niniejszej uchwały przysługuje Rektorowi.
§ 13. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Przewodniczący Senatu UWr
Rektor: prof. A. Jezierski
Szczegółowe zasady rekrutacji /zobacz pdf
Kierunki wykładane na uczelni:
administracja | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
administration in international organizations | II stopnia Stacjonarny |
advanced synthesis in chemistry | II stopnia Stacjonarny |
anglistyka | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
antropologia literatury, teatru i filmu | II stopnia Stacjonarny |
applied geoscience | II stopnia Stacjonarny |
archeologia | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
astronomia | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
bachelor of business and administration | I stopnia Stacjonarny |
bezpieczeństwo międzynarodowe | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
bezpieczeństwo narodowe | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
biologia | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
biologia człowieka | I stopnia Stacjonarny |
biotechnologia | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
biotechnology | I stopnia Stacjonarny |
central and east european studies, democracy and development in europe and caucasus, political communication, public administration, public policy | II stopnia Stacjonarny |
chemia | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
chemia i toksykologia sądowa | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
chemia medyczna | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
chemistry | I stopnia Stacjonarny |
classics and european identity | I stopnia Stacjonarny |
communication management | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
comparative politics, global security, media and politics | I stopnia Stacjonarny |
comparative politics; global security; media and politics; europe in the world | I stopnia Stacjonarny |
criminal justice | I stopnia Stacjonarny |
dyplomacja europejska | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
dziedzictwo kultury materialnej | I stopnia Stacjonarny |
dziennikarstwo i komunikacja społeczna | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
ekonomia | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
empirical and theoretical linguistics | II stopnia Stacjonarny |
etnologia i antropologia kulturowa | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
eu regional policy | II stopnia Stacjonarny |
european cultures | I stopnia Stacjonarny |
europeistyka | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
filologia chorwacka z językiem serbskim | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
filologia czeska | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
filologia francuska | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
filologia germańska | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
filologia hiszpańska | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
filologia indyjska | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
filologia klasyczna | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
filologia polska | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
filologia rosyjska | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
filologia ukraińska | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
filozofia | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
fizyka | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
genetyka i biologia eksperymentalna | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
geografia | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
geologia | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
global communication | II stopnia Stacjonarny |
global studies | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
gospodarka przestrzenna | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
historia | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
historia cywilizacji śródziemnomorskiej | II stopnia Stacjonarny |
historia sztuki | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
historia w przestrzeni publicznej | II stopnia Stacjonarny |
indywidualne studia informatyczno – matematyczne | I stopnia Stacjonarny |
indywidualne studia międzyobszarowe | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
informacja naukowa i bibliotekoznawstwo | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
informatyka | Inżynier Stacjonarny | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
informatyka stosowana i systemy pomiarowe | Inżynier Stacjonarny |
intercultural mediation | II stopnia Stacjonarny |
interdyscyplinarne studia europejskie | II stopnia Stacjonarny |
inżynieria geologiczna | Inżynier Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
italianistyka | I stopnia Stacjonarny |
journalism and social communication | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
judaistyka | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
komunikacja wizerunkowa | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
konsulting prawny i gospodarczy | II stopnia Niestacjonarny |
koreanistyka | I stopnia Stacjonarny |
kryminologia | I stopnia Niestacjonarny |
kultura i praktyka tekstu: twórcze pisanie i edytorstwo | I stopnia Stacjonarny |
kulturoznawstwo | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
LL.M. international and european law | II stopnia Stacjonarny |
master’s study of theoretical physics | II stopnia Stacjonarny |
matematyka | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
medical biotechnology | II stopnia Stacjonarny |
mikrobiologia | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
militarioznawstwo | I stopnia Stacjonarny |
muzykologia | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
niderlandystyka | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
ochrona środowiska | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
pedagogika | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna | Magister Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
pedagogika specjalna | Magister Stacjonarny Niestacjonarny |
politologia | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
praca socjalna | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
prawo | Magister Stacjonarny Niestacjonarny Wieczorowy |
psychologia | Magister Stacjonarny Niestacjonarny Wieczorowy |
public history | II stopnia Stacjonarny |
publikowanie cyfrowe i sieciowe | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
sinologia | I stopnia Stacjonarny |
socjologia | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
socjologia ekonomiczna | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
socjologia grup dyspozycyjnych | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
stosunki międzynarodowe | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
studia śródziemnomorskie | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
tourism and hospitality | II stopnia Stacjonarny |
turystyka | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
zarządzanie bezpieczeństwem państwa | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
zarządzanie migracjami | I stopnia Stacjonarny |
zarządzanie projektami społecznymi | I stopnia Stacjonarny Niestacjonarny | II stopnia Stacjonarny Niestacjonarny |
zarządzanie środowiskiem przyrodniczym | I stopnia Stacjonarny | II stopnia Stacjonarny |
Główny adres uczelni
- Uniwersytet Wrocławski
pl. Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław - Telefon: 71 375 22 37, 71 34 30 143
- Email: dzialnauczania@uwr.edu.pl
- Strona: http://www.rekrutacja.uni.wroc.pl
Zasady rekrutacji, harmonogramy, potrzebne kontakty znajdują się w serwisie
www.rekrutacja.uni.wroc.pl
Informacje dotyczące zasad rekrutacji na studia w języku polskim oraz rekrutacja cudzoziemców na studia w języku polskim
DZIAŁ NAUCZANIA pl. Uniwersytecki 1 (gmach główny, pok. 238) 50-137 Wrocław
poniedziałek–piątek 10.00–15.00
tel. +48 71 343 01 43, +48 71 375 22 37, +48 71 375 22 55
rekrutacja@uwr.edu.pl
Informacje o ofercie studiów w języku angielskim oraz rekrutacja cudzoziemców na studia w języku angielskim
BIURO WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ (INTERNATIONAL OFFICE) pl. Uniwersytecki 1 (gmach główny, pok. 36) 50-137 Wrocław
poniedziałek–piątek 10.00–15.00 (środa nieczynne)
tel. +48 71 375 28 77 international@uwr.edu.pl
Informacje dotyczące zasad studiowania DZIEKANATY I INSTYTUTY POSZCZEGÓLNYCH WYDZIAŁÓW,
kontakty na stronie www.uni.wroc.pl
Jak do nas trafić
Powiązane kierunki
Chemia i toksykologia sądowa
to unikatowe i interdyscyplinarne studia realizowane wspólnie przez dwie wiodące wrocławskie uczelnie – Wydział Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego i Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
czytaj dalejFilologia dalekowschodnia
Jeśli interesujesz się językiem, kulturą i historią dalekiego Wschodu, chciałbyś zgłębić wiedzę dotyczącą Korei lub Chin i widzisz się w pracy związanej z rynkiem azjatyckim – to właśnie znalazłeś kierunek dla siebie.
czytaj dalejMilitarioznawstwo
Jeśli Twoją pasją są zagadnienia związane z historią wojen, uzbrojenia czy myśli wojskowej – militarioznawstwo to kierunek dla Ciebie.
czytaj dalejPowiązane artykuły
Informator dla kandydatów na studia na Uniwersytet Wrocławski
Wirus pokrzyżował nam plany – nie mogliśmy spotkać się z Wami na targach, nie mogliście przyjechać do nas na spotkania rekrutacyjne. Dlatego tegoroczny informator dla kandydatów na studia I stopnia oraz jednolite magisterskie publikujemy w formie elektronicznej.
czytaj dalejTrwa rekrutacja na studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim
Wśród kierunków m.in. dziennikarstwo i public relations, prawo w biznesie, zawód mediatora, komunikowanie i kreowanie wizerunku, archeologia sądowa.
czytaj dalej