Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich w Koninie WSKM
Tworzymy własny model szkoły przyszłości. Ofertę edukacyjną kierujemy do osób w każdym wieku, które chcą zdobyć wiedzę, poszerzać umiejętności, kształtować postawy, składające się na wysokie kompetencje zawodowe i oczekiwania na rynku pracy.
Strategicznym celem naszej Uczelni jest kształcenie nowoczesnych, otwartych i obdarzonych wizją liderów, którzy sprostają wyzwaniom szybko zmieniającej się rzeczywistości lokalnej i globalnej. Ponadto oferujemy możliwość poszerzania i pogłębienia wiedzy na studiach podyplomowych oraz kursach i szkoleniach.
Każdy szczebel edukacji daje Studentom i Słuchaczom możliwość rozwoju zawodowego.
Oferta studiów
Kierunek: Administracja (studia I stopnia)
Specjalności:
- Administracja gospodarcza
- Administracja publiczna
- Prawo i ochrona pracy w Polsce i UE
Forma studiów: niestacjonarne
Tytuł zawodowy: licencjat
Czas trwania studiów: 3 lata/ 6 semestrów
Absolwent kierunku Administracja, specjalności Administracja publiczna i Administracja gospodarcza jest przygotowany wszechstronnie i zgodnie z obowiązującymi standardami edukacyjnymi do realizacji zadań z zakresu administracji szeroko pojętej, w szczególności administracji państwowej i samorządowej, a także w przedsiębiorstwach państwowych, samorządowych i prywatnych.
- Absolwent ma umiejętności posługiwania się ogólną wiedzą z zakresu nauk społecznych, co jest niezwykle istotne podczas realizacji zadań zleconych w strukturach administracji samorządu terytorialnego.
- Absolwent ma wszechstronną znajomość nauk o prawie i o administracji, a także podstawową wiedzę ekonomiczną.
- Absolwent ma umiejętności wykorzystania wiedzy w pracy zawodowej z zachowaniem zasad etycznych. Nienaganna postawa etyczna i moralna wynika z doskonałej znajomości procedur i zasad postępowania administracyjnego.
- Absolwent jest przygotowany do pracy urzędniczej w różnych rodzajach administracji publicznej zarówno rządowej, jak i samorządowej (ministerstwach, urzędach: wojewódzkich, urzędach pracy, miejskich i gminnych, ośrodkach pomocy społecznej, kuratoriach itd.) oraz w organach nadzoru i kontroli (inspekcja pracy, inspekcja handlowa, RIO, NIK), a także do stosowania prawa w instytucjach niepublicznych. W procesie kształcenia duży nacisk jest kładziony na proces decyzyjny z wyszczególnieniem wszystkich etapów stosowania prawa, co powoduje, iż absolwent ma kompetencje i umiejętności do wydawania zarówno prostych decyzji administracyjnych, jak i skomplikowanych rozstrzygnięć z zakresu działania administracji państwowej, samorządowej oraz sektora powiązanego kapitałowo ze skarbem państwa.
- Absolwent jest przygotowany do samodzielnego doskonalenia i uzupełnienia nabytej wiedzy i umiejętności w warunkach postępu procesów integracyjnych w Europie.
- Absolwent potrafi rozwiązywać problemy zawodowe, ma umiejętność komunikowania się z otoczeniem w miejscu pracy, zarówno w kolegialnym procesie podejmowania rozstrzygnięć, jak i w sytuacji samodzielnego rozstrzygania zagadnień dotyczących podległych mu pracowników.
- Absolwent ma umiejętność sprawnego posługiwania się dostępnymi środkami informacji i techniki biurowej niezbędnej w pracy urzędniczej, wymagającej szybkiego pozyskiwania i przetwarzania informacji. Ma zdolność aktywnego włączania się i uczestniczenia w pracy zespołowej oraz organizowania i kierowania niewielkimi zespołami. Absolwent potrafi samodzielnie podjąć i prowadzić działalność gospodarczą, wykazując się znajomością prawa i umiejętnością jego stosowania w praktyce.
- Absolwent zna język obcy na poziomie biegłości B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy oraz umie posługiwać się językiem specjalistycznym z zakresu administracji, prawa i ekonomii, w stopniu niezbędnym do wykonywania zawodu.
- Absolwent jest przygotowany do podjęcia studiów II stopnia. Tak przygotowani absolwenci będą niezbędni dla sprawnego realizowania polityki państwa wymagającej od osoby piastującej stanowisko urzędnika w administracji państwowej czy samorządowej nienagannej postawy moralnej i społecznej, zdolności twórczej pracy oraz wysokim i ustawicznie podnoszonym poziomem zawodowym. Ponadto osoba posiadająca umiejętność stosowania prawa oraz znająca procedury postępowania daje gwarancję rzetelności, szybkości i pewności postępowania w administracji, a to z kolei powoduje, iż będą to w przyszłości warunki sine qua non pracownika administracji tak państwowej, jak i samorządowej. Szerokie kompetencje absolwentów będą przydatne we współpracy z przedsiębiorcami, zarówno podczas realizacji wspólnych projektów (partnerstwo publiczno – prywatne), jak i w związku z innymi zadaniami wynikającymi z aktywności członków społeczeństwa polskiego na gruncie polskim, jak i międzynarodowym.
więcej...
Kierunek: Administracja (studia II stopnia)
Specjalności:
- Administracja publiczna
- Administrowanie bezpieczeństwem i porządkiem wewnętrznym
Forma studiów: niestacjonarne
Tytuł zawodowy: magister
Czas trwania studiów: 4 semestry
Profil kształcenia: praktyczny
Łączna liczba punktów ECTS: 120 na studiach niestacjonarnych.
Kierunek administracja został przyporządkowany do jednego obszaru wiedzy, 3 dziedzin i 6 dyscyplin naukowych.
Kierunek studiów Administracja II stopnia został przyporządkowany do obszaru kształcenia nauki społeczne w zakresie:
- dyscyplin naukowych nauki o administracji i prawo (mieszczących się w dziedzinie nauk nauki prawne),
- dyscyplin naukowych nauki o polityce (mieszczącej się w dziedzinie nauk nauki społeczne),
- dyscyplin naukowych ekonomia i nauki o zarządzaniu (mieszczących się w dziedzinie naukowej - nauki ekonomiczne).
Cele:
- zdobycie pogłębionej wiedzy z zakresu nauk społecznych, zwłaszcza nauk o administracji, prawie, bezpieczeństwie, polityce, socjologii, finansach, zarządzaniu;
- przygotowanie do pracy urzędniczej w różnych sferach funkcjonowania administracji publicznej i innych podmiotów administrujących;
- nabycie umiejętności stosowania prawa przez organy administracji publicznej i podmioty niepubliczne;
- przygotowanie do aktywnego uczestniczenia w pracy grupowej, organizowania i kierowania zespołami ludzkimi, rozwiązywania problemów zawodowych poprzez zdobycie umiejętności komunikowania się z otoczeniem w miejscu pracy;
- przygotowanie do samodzielnego podejmowania i wykonywania działalności gospodarczej dzięki znajomości prawa i umiejętności jego stosowania w praktyce;
- dobra znajomość języka obcego (angielskiego lub rosyjskiego);
- posługiwanie się językiem specjalistycznym z zakresu administracji i prawa w stopniu koniecznym do wykonywania zawodu;
- wypracowanie postawy zrozumienia potrzeby samodzielnego uzupełniania nabytej wiedzy i umiejętności.
więcej...
Kierunek: Bezpieczeństwo wewnętrzne (studia II stopnia)
Specjalności:
- Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
- Zarządzanie kryzysowe
- Bezpieczeństwo publiczne - specjalność policyjna
- Obrona narodowa - specjalność wojskowa
- Zarządzanie systemami ratowniczymi - specjalność dla strażaków
Forma studiów: niestacjonarne
Tytuł zawodowy: magister
Czas trwania studiów: 2 lata / 4 semestry
Opis kierunku:
Studia drugiego stopnia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne są przeznaczone dla kandydatów, którzy chcą pozyskać zaawansowaną i specjalistyczną wiedzę w tej dziedzinie.
Celem ogólnym kształcenia jest przygotowanie absolwentów do pracy na stanowiskach kierowniczych średniego szczebla związanych z bezpieczeństwem narodowym, bezpieczeństwem publicznym i obronnością, w administracji rządowej i samorządowej oraz służbach mundurowych: Policja, Państwowa Straż Pożarna, Straż Graniczna.
Absolwent będzie posiadać szeroką wiedzę i umiejętności twórczego rozwiązywania problemów bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego z uwzględnieniem ich organizowania i zarządzania nimi. Zdobytą wiedzę i pozyskane umiejętności będzie umiał wykorzystać w pracy zawodowej z zachowaniem zasad prawnych i etycznych. Będzie w większym stopniu przygotowany do kierowania pracą zespołów ludzkich i organizowania operacji zarządzania kryzysowego. Będzie zatem przygotowany do pracy na stanowiskach kierowniczych w strukturach zarządzania kryzysowego funkcjonujących w administracji publicznej czy organizacjach działających na rzecz bezpieczeństwa publicznego i narodowego, instytucjach naukowo-badawczych, oświatowych i akademickich zajmujących się problematyką bezpieczeństwa.
Program studiów nakierowany jest na:
- dążenie do uzyskania samodzielności i samoświadomości naszych studentów,
- pozyskanie najbardziej aktualnej wiedzy,
- kształtowanie umiejętności przywódczych, organizacyjnych, pracy w zespole, prowadzenia negocjacji, strategicznego myślenia i rozwiązywania problemów.
Wiedza i umiejętności są przekazywane i kształtowane podczas wykładów i ćwiczeń przy wykorzystaniu metody case study, obejmującej omawianie i wypracowanie rozwiązań konkretnych przypadków z praktyki biznesowej.
więcej...
Kierunek studiów: Ekonomia (studia I stopnia)
Specjalności:
- Ekonomika i zarządzanie potencjałem ludzkim
- Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw
- Bankowość i ubezpieczenia
- Ekonomika i zarządzanie w administracji i biznesie
Forma studiów: niestacjonarne
Tytuł zawodowy: licencjat
Czas trwania studiów: 3 lata/ 6 semestrów
Absolwenci kierunku Ekonomia będą mogli podjąć pracę między innymi w działach ekonomiczno-finansowych i księgowych różnych organizacji gospodarczych takich, jak na przykład przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe, instytucje finansowe, banki, instytucje ubezpieczeniowe oraz w odpowiednich sekcjach jednostek administracji państwowej i samorządowej.
Nabyte umiejętności umożliwią także świadczenie usług doradczych, opracowywanie analiz i projektów ekonomicznych. Absolwenci będą posiadać umiejętności uczynienia przedsiębiorstwa bądź wydajniejszym, bądź oszczędniejszym.
Absolwent będzie posiadać również niezbędną wiedzę i umiejętności do prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek.
Absolwenci znają także język obcy na poziomie B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy oraz są przygotowani do podjęcia studiów drugiego stopnia (magisterskich).
więcej...
Kierunek studiów: Ekonomia (studia II stopnia)
Specjalności:
- Ekonomia administracji (sektora publicznego)
- Ekonomia handlu i usług
- Ekonomia społeczna
- Ekonomia agrobiznesu
- Ekonomia oświaty i kultury
- Ekonomia transportu
- Ekonomia bezpieczeństwa publicznego
- Ekonomia sektora energetyki
- Rachunkowość i finanse
Forma studiów: niestacjonarne
Tytuł zawodowy: magister
Czas trwania studiów: 2 lata / 4 semestry
Absolwenci kierunku Ekonomia będą mogli podjąć pracę między innymi w działach ekonomiczno-finansowych i księgowych różnych organizacji gospodarczych takich, jak na przykład przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe, instytucje finansowe, banki, instytucje ubezpieczeniowe oraz w odpowiednich sekcjach jednostek administracji państwowej i samorządowej.
Nabyte umiejętności umożliwią także świadczenie usług doradczych, opracowywanie analiz i projektów ekonomicznych. Absolwenci będą posiadać umiejętności uczynienia przedsiębiorstwa bądź wydajniejszym, bądź oszczędniejszym.
Absolwent będzie posiadać również niezbędną wiedzę i umiejętności do prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek.
więcej...
Kierunek: Energetyka (studia I stopnia)
Specjalności:
- Odnawialne Źródła Energii
- Technologie energetyczne
Forma studiów: niestacjonarne
Tytuł zawodowy: inżynier
Czas trwania studiów: 3,5 roku / 7 semestrów
Absolwent zdobywa tytuł: INŻYNIER ENERGETYK
Kształcenie wg standardów Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Absolwent:
Zna treści w zakresie przedmiotów podstawowych, kierunkowych, ogólnych i specjalnościowych przewidzianych Planem Studiów na kierunku ENERGETYKA prowadzonym zgodnie z akredytacją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego,
Posiada umiejętności i kompetencje określone w efektach kształcenia dla w/w akredytacji, zdobyte na drodze realizacji treści przedmiotów ujętych w Planie studiów, a w szczególności:
- ma wiedzę z zakresu nowych technologii energetycznych, w tym z OZE,
- zna zjawiska, procesy i urządzenia dot. konwersji energii z OZE w energię elektryczną i ciepło,
- ma wiedzę w zakresie podstaw elektroenergetyki oraz systemów i sieci elektroenergetycznych,
- zna i rozumie zasady poprawnej eksploatacji maszyn i urządzeń energetycznych,
- zna podstawy sterowania i automatyki procesów technologicznych w energetyce,
- ma wiedzę w zakresie zarządzania dostawą i poborem energii do procesów technologicznych, obiektów zasilanych energią elektryczną, gazową i cieplną, zna zasady przesyłu energii w sieciach,
- ma wiedzę w zakresie diagnostyki urządzeń energetycznych i technik zabezpieczeniowych,
- posiada podstawową wiedzę w dziedzinie energetyki jądrowej i bezpieczeństwa energetycznego,
- zna wpływ procesów przemian energetycznych na środowisko i metody jego oceny,
- ma wiedzę o zasobach energetycznych i sposobach ich wykorzystania,
- zna nowe/aktualne uwarunkowania i przepisy prawne w energetyce,
- ma wiedzę w zakresie funkcjonowania przedsiębiorstw energetycznych, zna zasady ekonomii i zarządzania w działaniu przedsiębiorstw na rynku,
- ma wiedzę dotyczącą techniki sporządzania i kompletowania dokumentacji technicznej i projektowej,
- posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikacyjnym i podstawowym technicznym,
- potrafi projektować proste układy i systemy elektryczne, mechaniczne i energetyczne,
- potrafi ocenić energochłonność procesu produkcyjnego, zna pojęcie i praktykę EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ,
- zna zasady zarządzania i produkcji w jednostkach gospodarczych związanych z wytwarzaniem, dystrybucją i użytkowaniem energii elektrycznej, gazu i ciepła, w tym z OZE, oraz potrafi je stosować,
- zna podstawowe prawa ekonomiczne i przepisy prawne dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej oraz potrafi je stosować w praktyce,
- potrafi korzystać z podstawowych narzędzi informatycznych na poziomie ECDL (European Computer Driving Licence),
- ma umiejętność samokształcenia się.
Absolwent posiada wiedzę, umiejętności i kompetencje wystarczające do kontynuowania studiów na studiach II stopnia kierunków technicznych lub ekonomicznych.
Wiedza, umiejętności i kompetencje społeczne absolwenta są należyte do wykonywania pracy w przedsiębiorstwach związanych z energetyką i ochroną środowiska, w tym energetyką odnawialną, służbach energetycznych, produkcji, eksploatacji i gospodarce energetycznej, organach administracji państwowej i samorządowej, instytucjach pozarządowych, firmach produkcyjnych.
Tytuł inż. energetyk uprawnia do:
- kontynuowania nauki na studiach magisterskich na wszystkich politechnikach (uzyskanie tytułu mgr inżynier) i wybranych uczelniach ekonomicznych,
- pracy na stanowiskach kierowniczych,
- poszerzania wiedzy na studiach podyplomowych.
Czego nauczysz się na kierunku ENERGETYKA?
Absolwent kierunku ENERGETYKA posiada solidną wiedzę inżynierską z:
- podstawowych dziedzin energetyki (elektroenergetyka, energetyka gazu i paliw płynnych, energetyka jądrowa),
- budowy, działania i eksploatacji systemów i urządzeń energetycznych,
- nowoczesnych rozwiązań w energetyce (energia odnawialna, alternatywne źródła energii, biomasa, wiatr, energia słoneczna),
- aktualnych problemów energetyki (energetyka a ochrona środowiska, nowoczesne technologie energooszczędne, m.in. w motoryzacji),
- gospodarki energetycznej (w skali przedsiębiorstwa, kraju, EU i globalnej),
- prawa energetycznego.
Absolwent kierunku ENERGETYKA posiada umiejętności w zakresie:
- współdziałania w grupie i kierowania zespołem pracowników,
- podstaw ekonomii i zarządzania,
- podstaw rachunkowości,
- najnowszych technologii informacyjnych,
- języka obcego.
Absolwent kierunku ENERGETYKA uzyskuje kwalifikacje w zakresie :
- projektowania, obsługi i eksploatacji systemów i urządzeń energetycznych,
- planowania i nadzoru nad gospodarowaniem energią,
- wdrażania norm energetycznych,
- wdrażania norm ochrony środowiska związanych z wykorzystaniem energii,
- wykonywania bilansów energetycznych dla przedsiębiorstw.
Gdzie znajdziesz pracę po kierunku ENERGETYKA?
- operatorzy energetyczni (prąd, gaz, paliwa),
- administracja państwowa, samorządowa, instytucje pozarządowe ochrony środowiska,firmy produkcyjne, przedsiębiorstwa związane z energetyką i ochroną środowiska.
Jakie KURSY DODATKOWE możesz wybrać?
Przygotowanie do Certyfikatu ECDL (European Computer Driving Licence – Komputerowe Prawo Jazdy, uznawanego we wszystkich krajach Unii Europejskiej), Energooszczędna motoryzacja (z elementami mechatroniki).
więcej...
Kierunek: Pedagogika (studia I stopnia)
Specjalność:
- Opiekuńczo-wychowawcza i doradztwo zawodowe
Forma studiów: niestacjonarne
Tytuł zawodowy: licencjat
Czas trwania studiów: 3 lata / 6 semestrów
Zrealizowane w trakcie studiów przedmioty kształcenia oraz praktyki przygotują absolwentów do podjęcia pracy w instytucjach: oświatowych, samorządowych, wychowawczych, opiekuńczych, socjalnych, poradniach, zakładach pracy – w charakterze: wychowawców, opiekunów, doradców, organizatorów działalności pedagogicznej. Obszarem funkcjonowania absolwentów pedagogiki mogą być różne formy zajęć pozalekcyjnych i pracy pozaszkolnej. Uzyskane kompetencje będą przydatne we współpracy z:
- organizacjami pracodawców,
- związkami zawodowymi,
- poradniami terapeutycznymi,
- ośrodkami pomocy rodzinie i pomocy społecznej,
- stowarzyszeniami pozarządowymi,
- studia umożliwią także prowadzenie własnej działalności.
Wyższe wykształcenie humanistyczne – pedagog – daje absolwentom tego kierunku szczególne preferencje i atuty. Będą tak przygotowani zawodowo, aby poza niezbędnymi kwalifikacjami cechowali się aktywnymi postawami humanistycznego zaangażowania, ekspansywnością, życiową mądrością oraz wysokim poziomem etyki.
więcej...
Kierunek: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
Forma studiów: niestacjonarne, jednolite studia magisterskie (możliwe jest wnioskowanie o przyjęcie na semestr wyższy)
Tytuł zawodowy: magister
Absolwentka/Absolwent dysponuje pogłębioną wiedzą ogólno-pedagogiczną, historyczno-filozoficzną, socjologiczną i psychologiczną niezbędną do zrozumienia społeczno-kulturowego kontekstu kształcenia, wychowania i pracy opiekuńczej oraz do kształtowania własnego rozwoju zawodowego.
Posiada umiejętności w zakresie komunikacji społecznej, posługiwania się warsztatem diagnostycznym, wzbogacania oraz doskonalenia swojej wiedzy i kompetencji w zakresie praktycznego działania oraz tworzenia własnego warsztatu metodycznego. Dysponuje umiejętnością refleksyjnego spojrzenia na własną rolę zawodową oraz pogłębionego rozumienia rzeczywistości edukacyjnej. Posługuje się językiem specjalistycznym z zakresu pedagogiki.
Absolwentka/Absolwent jest przygotowana/-y do pracy pedagogicznej z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym (klasy I-III). Dysponuje wiedzą w zakresie: specyfiki przedmiotowej i metodologicznej pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej; biologicznych, psychologicznych, społecznych i filozoficznych podstaw wczesnej edukacji dziecka; dydaktyki (metodyk i technik nauczania) edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej; organizacji i zasad udzielania pomocy psychopedagogicznej dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Absolwentka/Absolwent posiada umiejętności w zakresie: wyszukiwania i przetwarzania informacji na temat edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, generowania rozwiązań problemów pedagogicznych oraz przewidywania skutków działań praktycznych w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, samodzielnego konstruowania zintegrowanych zajęć na etapie edukacji elementarnej. W działaniach wychowawczych posługuje się obowiązującymi zasadami i normami etycznymi. Potrafi samodzielnie pogłębiać wiedzę i rozwijać profesjonalne umiejętności związane z edukacją elementarną. Zna i stosuje język specjalistyczny z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W sposób odpowiedzialny wykonuje powierzane działania, utożsamiając się z wartościami, celami i zadaniami realizowanymi w ramach edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Rozumie potrzebę ciągłego rozwoju osobistego oraz doskonalenia kwalifikacji zawodowych.
więcej...
Oferta studiów podyplomowych:
- Audytor Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji – Inspektor Ochrony Danych w biznesie i administracji - dla ambitnych!
- Social Media & Content Design - dla ambitnych!
- Animator i menedżer kultury
- Bezpieczeństwo w administracji publicznej
- Dziecko i muzyka
- Edukacja artystyczna z opieką nad małym dzieckiem
- Edukacja artystyczna z opieką nad seniorami
- Odnawialne źródła energii
- Prawo zamówień publicznych
- Produkcja i kreacja muzyczna
- Psychogerontologia
- Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy
- Zarządzanie dostępnością w instytucjach publicznych
- Zarządzanie gospodarką i finansami w samorządzie terytorialnym
- Zarządzanie oświatą
- Zarządzanie projektami
Oferta studiów podyplomowych we współpracy z WSH TWP w Szczecinie:
- Bibliotekoznawstwo i informacja biblioteczna
- Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika)
- Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową (surdopedagogika)
- Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością wzrokową (tyflopedagogika)
- Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
- Logopedia i terapia logopedyczna
- Przygotowanie pedagogiczne dla nauczycieli przedmiotów lub zajęć prowadzonych w szkole podstawowej i ponadpodstawowej
- Przygotowanie pedagogiczne dla psychologów
- Psychologia kryminalna
- Wspomaganie rozwoju dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z niepełnosprawnością sprzężoną
Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich zaprasza do studiowania na następujących kierunkach:
- Administracja
- Bezpieczeństwo wewnętrzne
- Ekonomia
- Energetyka
- Kryminologia (we współpracy z WSH TWP)
- Pedagogika (we wspólpracy z KJ TSW)
- Pedagogika specjalna (we współpracy z WSH TWP)
Oferta studiów podyplomowych:
- Audytor Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji – Inspektor Ochrony Danych w biznesie i administracji - dla ambitnych!
- Social Media & Content Design - dla ambitnych!
- Animator i menedżer kultury
- Bezpieczeństwo w administracji publicznej
- Dziecko i muzyka
- Edukacja artystyczna z opieką nad małym dzieckiem
- Edukacja artystyczna z opieką nad seniorami
- Odnawialne źródła energii
- Prawo zamówień publicznych
- Produkcja i kreacja muzyczna
- Psychogerontologia
- Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy
- Zarządzanie dostępnością w instytucjach publicznych
- Zarządzanie gospodarką i finansami w samorządzie terytorialnym
- Zarządzanie oświatą
- Zarządzanie projektami
- Bibliotekoznawstwo i informacja biblioteczna
- Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika)
- Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością słuchową (surdopedagogika)
- Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością wzrokową (tyflopedagogika)
- Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
- Logopedia i terapia logopedyczna
- Przygotowanie pedagogiczne dla nauczycieli przedmiotów lub zajęć prowadzonych w szkole podstawowej i ponadpodstawowej
- Przygotowanie pedagogiczne dla psychologów
- Psychologia kryminalna
- Wspomaganie rozwoju dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z niepełnosprawnością sprzężoną
Dziekanat tel. 63 249 12 63
Kierunki wykładane na uczelni:
bezpieczeństwo wewnętrzne | II stopnia Niestacjonarny |
ekonomia | I stopnia Niestacjonarny | II stopnia Niestacjonarny |
energetyka | I stopnia Niestacjonarny |
kryminologia | I stopnia Niestacjonarny |
pedagogika | I stopnia Niestacjonarny | II stopnia Niestacjonarny |
pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna | Magister Niestacjonarny |
Główny adres uczelni
- Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich w Koninie WSKM
ul. Zagórowska 3a, 62 – 500 Konin - Telefon: (63) 249 15 15
- Strona: http://www.wskm.edu.pl
Dziekanat tel. 63 249 12 63
Jak do nas trafić
Powiązane artykuły
Przystąp do projektu studiujepracuje.pl
Jeśli uczysz się lub chciałbyś podjąć naukę połączoną z pracą mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość!
czytaj dalejNOWOŚĆ w Wyższej Szkole Kadr Menedżerskich WSKM
Studia podyplomowe z zakresu Zarządzania dostępnością w instytucjach publicznych
czytaj dalejFilie WSKM - Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich
ZAPRASZAMY Złotów, Białystok, Ostrów Wielkopolski
czytaj dalej